FACEBOOK DLA BIZNESU

O SZKOLENIU

Warsztaty z Facebooka kierujemy przede wszystkim do osób związanych z marketingiem specjalistów ds. marketingu i PRu, brand managerów, managerów ds. komunikacji. Kurs zainteresuje również właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby chcące lepiej poznać i zrozumieć zasady działania serwisu Facebook.

SZKOLENIE POPROWADZI

Agencja Interaktywna Białystok

Silver Fox Team

Specjalista ds. Marketingu i PRu
KIEDY?

w trakcie ustalania

GDZIE?

Sala konferencyjna
Agencji Reklamowej SilverFox
Gen. W. Andersa 5 lok. 508, Białystok

PROGRAM SZKOLENIA

w przygotowaniu

JESTEŚ ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM?

Zadzwoń!

(+48) 577 23 303

Napisz!

biuro@szkoleniabialystok.pl

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!
Na podstawie art. 6 pkt lit. b) oraz art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązywania kontaktów związanych z realizacją umowy bądź podejmowania działań przed jej zawarciem. Administratorem Danych Osobowych jest firma SILVER FOX s.c. z siedzibą w Białymstoku ul. gen. W. Andersa 5 lok. 508. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym. Informujemy o prawie dostępu, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Interesują Cię szkolenia otwarte? A może chcesz zorganizować dedykowane warsztaty w Twojej organizacji? Szukasz niestandardowej oferty szkoleniowej?

NASZ ADRES

ul. Gen. W. Andersa 5 lok. 508
15-124 Białystok

(+48) 577 230 303