FACEBOOK DLA BIZNESU

O SZKOLENIU

Warsztaty z Facebooka kierujemy przede wszystkim do osób związanych z marketingiem specjalistów ds. marketingu i PRu, brand managerów, managerów ds. komunikacji. Kurs zainteresuje również właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby chcące lepiej poznać i zrozumieć zasady działania serwisu Facebook.

SZKOLENIE POPROWADZI

Agencja Interaktywna Białystok

Silver Fox Team

Specjalista ds. Marketingu i PRu
KIEDY?

w trakcie ustalania

GDZIE?

Sala konferencyjna
Agencji Reklamowej SilverFox
Gen. W. Andersa 5 lok. 508, Białystok

PROGRAM SZKOLENIA

w przygotowaniu

JESTEŚ ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM?

Zadzwoń!

(+48) 577 23 303

Napisz!

biuro@szkoleniabialystok.pl

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!




Na podstawie art. 6 pkt lit. b) oraz art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązywania kontaktów związanych z realizacją umowy bądź podejmowania działań przed jej zawarciem. Administratorem Danych Osobowych jest firma SILVER FOX s.c. z siedzibą w Białymstoku ul. gen. W. Andersa 5 lok. 508. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym. Informujemy o prawie dostępu, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

[recaptcha]

Interesują Cię szkolenia otwarte? A może chcesz zorganizować dedykowane warsztaty w Twojej organizacji? Szukasz niestandardowej oferty szkoleniowej?

NASZ ADRES

ul. Gen. W. Andersa 5 lok. 508
15-124 Białystok

(+48) 577 230 303